Літній табір

«Все під контролем»

2 зміна 23.06.19 — 13.07.19

23.06.19

9:00 Заїзд

«З поверненням  у рідний дім»

17:15 Знайомство з правилами табору

20:00 Дискотека

24.06.19

9:30 Бесіда:

Ласкаво просимоJ

 

17:15

«Крок до зірок»

Таланти табору

20:00 Дискотека

25.06.19

Бесіда: Що таке команда?

17:15

Відкриття 2 табірної зміни

«Все під контролем»

20:00 Дискотека. Розпалимо багаття разом

26.06.19

9:30 Бесіда

17:15

Фотоквест

20:00 Дискотека

27.06.19

9:30 Бесіда:

Спорт в нашому житті.

17:15

Олімпійські ігри

20:00

Фільм

28.06.19

9:30 Бесіда:

Переваги іноземних мов.

17:15

English quest

20:00 Дискотека в англійському стилі

29.06.19

9:30 Бесіда: Книги або фільми.

17:15

Кліпоманія

20:00 Дискотека в                        зірковому стилі

30.06.19

9:30 Бесіда:

17:15

Брейн – ринг

20:00

Дискотека

1.07.19

9:30 Бесіда:

Народні казки.

17:15

«По щучому велінню…»

         20:00 Дискотека

Казкові герої

2.07.19

9:30 Бесіда: Види та стилі танцю

17:30

Стартінейджер

20:00 Фільм

3.07.19

9:30 Бесіда: Народні звичаї та порівняння з іншими країнами

17:30

Навколо світу.

Традиції та звичаї різних країн світу

20:00 Дискотека в міжнародному стилі

4.07.19

9:30 Бесіда: Народні звичаї та порівняння з іншими країнами

17:30

Навколо світу.

Традиції та звичаї різних країн світу

20:00 Дискотека в міжнародному стилі

5.07.19

 

 

9:30 Бесіда

 

17:30 Репетиція. Підготовка

 

20:00 ФІЛЬМ

6.07.19

 

 

11:00

Батьківський день

 

 

17:00 ФУТБОЛ

7.07.19

9:30 Бесіда:

На Івана на Купала

17:15

В ніч на Івана Купала

20:00

Дискотека: Купальська ніч

8.07.19

 

9:30 Бесіда:

Взаємоповага один до одного.

17:15 Ток-шоу «Хто зверху?»

20:00 Дискотека

9.07.19

 

 


9:30 Бесіда: Правила поведінки

 

ЕКСКУРСІЯ

10.07.19

 

9:30 Бесіда

 

17:15 Веселий експрес

 

20:00 Дискотека

11.07.19

 

 

9:30 Бесіда:

 

 

 

17:15 Розсміши вихователя

12.07.19

 

 

9:30 Бесіда:

 

 

17:15

Ярмарка радості

13.07.19

 

 

 

 

 

 

До зустрічі!

Розпорядок денний:

8:00 – Добрий ранокJ

8:30 – В здоровому тілі – здоровий дух!

9:00 – Сніданок

9:30 Бесіда

10:00 – 13:00 Тренінги / Хореографія / Футбол / Дорога з перешкодами / Волейбол / Загонна справа/

13:00 – Обід

14:00 – 16:00 – Тиха година

16:30 – Полуденок

17:15 – Святковий концерт

19:00 вечеря

20:00 Дискотека

22:00 Друга вечера + свічка

22:30 Надобраніч!